Гіпсові 3D Панелі Для Стін

Гіпсові 3D Панелі "GIPSTER"- м.Івано-Франківськ, "Вікна-ТЕРС"

+38 (050) 433-87-68

+38 (050) 690-06-44

вул.Галицька 51а, «Вікна-ТЕРС» / вул.Ш.Руставелі, 1 «ТЕТРА»

Виберіть потрібну 3D панель!

Гіпсові 3D Панелі Для Стін

    Гіпсові 3D панелі – це сучасний і доступний за ціною матеріал, який має багатовікову історію. Декор з гіпсу використовувався в обробці з давніх часів. Їм прикрашали не тільки житлові, але і громадські, а також культові будівлі.

В наші дні гіпсова ліпнина переживає справжній ренесанс – її популярність у всьому світі стрімко зростає, а виробники регулярно пропонують нові красиві і сучасні елементи декору.

    Гіпсові 3D панелі можна купити для виконання робіт всередині приміщення практично будь-якого призначення. Єдине обмеження – це наявність підвищеної вологості – гіпс боїться води, вироби можуть поступово руйнуватися в сирому мікрокліматі. Гіпсовий оздоблювальний матеріал може застосовуватися як для повного облицювання стін і стель приміщення, так і для часткового. Дуже популярно сьогодні зонування приміщень за допомогою таких панелей. Стіна або кут, облицьовані гіпсом, ефектно виділяються в загальному обсязі інтер’єру, можуть служити дизайнерським акцентом всієї кімнати або залу. Цікавий результат можна отримати, розмістивши біля 3D панелей світлодіодне підсвічування. Правильно розміщені джерела світла дозволяють розкрити повний потенціал рельєфного малюнка облицювання.  

      Ми пропонуємо тільки якісні 3D панелі, ціна яких завжди доступна. 

      Гіпсові 3D панелі – це Ваш спосіб надати приміщенню індивідуальності.

Гіпсові 3D Панелі "GIPSTER"- м.Івано-Франківськ, "Вікна-ТЕРС"
Гіпсові 3D панелі Скеля Велика
Гіпсові 3D панелі Prometheus Loft
Top