Що таке 3d панелі?

Гіпсова 3D панель—Італія
Гіпсова 3D панель—Соти — 2
Гіпсова 3D панель—Квадрати
Гіпсова 3D панель—Мушлі
Гіпсова 3D панель—Арабелла
Гіпсові 3D панелі Листя

     Дизайнери всього світу постійно перебувають у пошуку нових ідей для інтер’єру. Деякі, особливо вдалі, рішення підхоплюються іншими дизайнерами і поширюються по всьому світу. Саме так сталося з тривимірними панелями. У тому вигляді, в якому вони представлені на нашому ринку, вони виникли близько десяти років тому у Сполучених Штатах. Технологія настільки сподобалася архітекторам, що незабаром перекочувала в Європу, а потім до нас. Як зрозуміло з самої назви, вони призначені для того, щоб додати приміщенню більш об’ємний вигляд. Їх особливістю також є гра світла і тіні, для посилення ефекту від якої іноді використовують підсвічування.

 

Гіпсові 3д панелі, що це?

      3д панелі це переважно квадратні вироби з гіпсу, з одного боку яких знаходитися рельєфна поверхня, що утворює сам малюнок, а з іншого боку рівна поверхня, яка добре прилягає до стіни. Вибір можливих візерунків 3д панелей досить  великий. 

Навіщо потрібні 3д панелі і для чого їх використовувати?

      Дійсно, гіпс є одним з найпопулярніших матеріалів для створення тривимірних панелей, чому ж?

      По-перше, гіпс є досить легким матеріалом.

      По-друге, при своїй легкості він досить міцний, застиглий скульптурний гіпс (не алебастр) дуже стійкий до пошкоджень.

       По-третє, якщо вам набрид колір, і ви хочете перефарбувати свою стінку, ви можете легко це зробити, не обтяжуючи себе здиранням попередньої фарби.

       По-четверте, варто зауважити, що такий матеріал має тривалий термін служби, до півстоліття!

Top