Вхідні Двері

Вхідні Двері "Milano" - м.Івано-Франківськ,вул.Галицька, 51а - "Вікна-ТЕРС"

Вхідні Двері MILANO

     Фабрика “Мілано” займається виробництвом вхідних дверей з 2000 року. За ці 20 років функціонування на ринку компанія вже встигла зарекомендувати себе з позиції солідної та надійної, і йде у ногу зі світовими тенденціями. Двері Мілано є високоякісними вхідними дверима, які в спеціальних лабораторіях пройшли випробування по впливу на них різних фізичних і механічних факторів.

      Основним напрямком діяльності компанії є виготовлення вхідних металевих дверей з декорованими панелями МДФ. За нетривалий термін існування, при високій якості і невисокій ціні, фірма зуміла завоювати тверде місце в секторі даної продукції.

       Виробнича дільниця оснащена високотехнологічним обладнанням як імпортного, так і вітчизняного виробництва. Весь процес виготовлення максимально автоматизований для виключення помилок, що вносяться «людським фактором».
       Металеві профільні елементи дверей виготовляються на гільйотинних і лістогібних верстатах. Дане обладнання має новітнє програмне забезпечення, що в поєднанні з високоточними матрицями дає точність відхилення від заданих розмірів не більше 0,1%.
       Технологічні отвори під замки та інші внутрішні елементи дверей штампуються на пресах, спеціально пристосованих для цих операцій.
       На підприємстві функціонує відділ порошкового фарбування з новітніми камерами напилення і печами полімеризації.
       Малюнки на МДФ панелях фрезеруються комп’ютеризованим верстатом з ЛПУ, що виключає неточності й перекручування ліній. 
       Нанесення захисної плівки ПВХ здійснюється на професійному мембранно-вакуумному пресі, що забезпечує рівномірність прилягання по всій площі ламінованої панелі.
      Двері комплектуються тільки врізними замками провідних виробників, таких як KALE (Туреччина), MOTTURA, CISA (Італія), циліндрами Mul-t-Lock (Ізраїль).

СЕРТИФІКАТИ

Top