Відгуки клієнтів

Металопластикові вікна та Двері, м.Івано-Франківськ, Вікна-ТЕРС
Неодноразово замовляли вікна, підвіконня, відливи,а також міжкімнатні двері )Задоволенні якістю ,монтажем .Все на вищому рівні Усе приходить завжди вчасно ,відповідно до термінів прописаних в договорі Будемо звертатися до вас ще ,дякую за сервіс!
Сподобалось
Головна відмінність і перевага "Вікна-Терс" -це баланс між якістю і швидкістю виконання замовлення, індивідуальний підхід + оперативність! Приємно ,коли люди на своєму місці,будемо ще звертатися і рекомендувати іншим
Сподобалось
Три рази замовляв вікна цього виробника.Роботу виконали якісно і швидко! Рекомендую!
Сподобалось
Зробили декілька замовлень у Вікна Терс і залишились дуже задоволені.Високоякісний матеріал,швидке і саме основне вчасно виконане замовлення.Зроблені чіткі і правильні заміри роблять монтаж швидким і без додаткових ремонтних робіт.Ми рекомендуємо звертатись у Вікна--Терс!!!ДЯКУЄМО!!!
Сподобалось
Я дуже задоволений вікнами цієї фірми. Ми замовляли WDS 4 серії, поставили їх в листопаді 2014 року і дуже задоволені. Вікна якісні і теплі. Раджу всім.
Сподобалось
Зі всією родиною і друзями не перший рік користуємось послугами цієї компанії. Сервіс на високому рівні, працівники -спеціалісти своєї справи. Весь процес починаючи від замірів і до монтажу проходить професійно без затримки у вказаний строк. Цінова політика - приємна для гаманця, якість вартує тих грошей. Радимо скористатись послугами і Ви залишитесь задоволені.
Сподобалось
Хороші вікна, дуже тепло, шумоізоляція супер!
Сподобалось
Замовляла балконні рами у "Вікна-Терс". РЕКОМЕНДУЮ! Велике спасибі !!!
Сподобалось
Не вперше звертаємося до "Вікна-Терс" ,власник дуже надійний ,привітний і завжди радий допомогти порадами і розрахунками,навіть без власної вигоди,рекомендую!
Мансардні вікна "VELUX"- м.Івано-Франківськ, "Вікна-ТЕРС"
Сподобалось
Замовили 4 камерний профіль WDS, і результатом задоволені, все зроблено якісно і швидко. Значно тепліше стало в квартирі. Буду радити знайомим. Дякую Вікна-Терс!
Сподобалось
Гарні і якісні вікна. Ми ставили WDS 4 камери, дуже задоволені!)
Сподобалось
Вартість, Оперативність, Пунктуальність, Якість! Ми замовляли вікна цієї фірми 4рази. Вікна WDS 5камер, з двокамерним склопакетом. Дуже задоволені! Вдячні за розуміння і уважність! Все вчасно і якісно! Раджу всім кого цікавить якість і гарна ціна. Дякую Вам Вікна-Терс!
Сподобалось
Довго шукали де купити вікна. Дуже якісна і швидка робота. Дуже рекомендую
Сподобалось
Ми замовляли на цій фірмі вікна, 5-ти камерний профіль WDS неодноразово, служать протягом багатьох років, дуже задоволені якістю вікон. Дуже вдячні цій фірмі! Всім раджу!
Сподобалось
Вікна -ТЕРС -це насамперед: якісний продукт,відмінний сервіс, широкий вибір склопакетів і віконних рам. Дякую Вам !Продуктом і роботою задоволений!
Сподобалось
Якісні вікна, дуже швидко виконали замовлення, професіонали, рекомендую!!!
Сподобалось
Все вчасно виконано, як і домовлялися, та якісно. Рекомендую вікна цієї компанії. Дякую!
Сподобалось
Top